Previous
Previous Product Image

Veet Cream 100ml

L 350.00
Next

Dr. Luigi

Original price was: L 6,000.00.Current price is: L 5,500.00.
Next Product Image

Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs

L 800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Armour Adult Pants në përmasat S, M, L me 10 copa ofrojnë një zgjidhje të rehatshme dhe efektive për mbrojtjen dhe menaxhimin e inkontinencës në të rriturit. Këto pantallona janë dizajnuar për të siguruar një përdorim të lehtë dhe të përshtatshëm, duke ofruar një kombinim të përparuar të absorbencës dhe komoditetit. Ideale për përdorim në shtëpi ose në mjediset e kujdesit shëndetësor, Armour Adult Pants ofrojnë siguri dhe komoditet gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?