Previous
Previous Product Image

Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs

L 800.00
Next

Alpino Pomata Callifuga 7.5ml

L 560.00
Next Product Image

Dr. Luigi

Original price was: L 4,300.00.Current price is: L 4,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Shapkat Dr. Luigi janë të dizajnuara për të ofruar rehati maksimale dhe mbështetje për këmbët tuaja. Të prodhuara me materiale cilësore dhe të lehta, këto shapka kanë një taban ortopedik që ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe dhimbjeve të këmbëve. Ato janë ideale për përdorim të përditshëm dhe janë të përshtatshme për ata që kalojnë shumë kohë në këmbë. Dizajni i tyre ergonomik dhe funksional siguron një përshtatje të shkëlqyer dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Disponohen në stile dhe madhësi të ndryshme për të përmbushur nevojat individuale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dr. Luigi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?