Previous
Previous Product Image

Urisen Plus 7+7 bustine

L 1,500.00
Next

Ferrolip Baby 30ml

L 1,200.00
Next Product Image

Doppel Herz Omega 3 250ml

L 2,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Doppelherz Omega-3 Family ofron një sasi të lartë të acideve yndyrore EPA dhe DHA. Ato janë të kombinuara me kujdes me vitaminat më të rëndësishme në formë të lëngshme, me një shije të këndshme frutash.

Meqë trupi jonë nuk mund ti prodhojë vetë vitaminat, ne duhet ti marrim ato me anë të një diete të balancuar dhe të shëndetshme. Doppelherz Omega-3 Family përmban acidet yndyrore Omega-3 si dhe vitaminat A, B, C, D dhe E.

  • Vitamina A kontribuon në metabolizmin normal të hekurit dhe ndihmon në një shikim të mirë.
  • Vitamina D kontribuon në përdorimin e kalciumit dhe mbajtjen e niveleve normale në gjak. Luan rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e kockave. Vitamina D gjithashtu mbështet funksionimin e sistemit imunitar.
  • Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
  • Vitaminat B kontribuojnë në metabolizmin energjitik dhe në funksionimin e sistemit nervor.
  • Acidi pantotenik kontribuon në një performancë normale mendore.
  • Vitamina B12 kontribuon në formimin e gjakut
  • Vitamina C luan rol në forcimin e sistemit imunitar dhe kontribuon në formimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë në funksionin e kockave. Vitamina C rrit përthithjen e hekurit.

-Pa gluten, pa laktozë, pa shije peshku

Udhëzime mbi përdorimin

  • Fëmijet nga 4 deri në 7 vjeç këshillohen të konsumojnë 15ml në ditë.
  • Fëmijët mbi 7 vjeçadoleshentët dhe të rriturit konsumojnë 30ml në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doppel Herz Omega 3 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?