Previous
Previous Product Image

Uri Royal x7 bustine

L 1,500.00
Next

Rhinostop Syrup 100ml

L 275.00
Next Product Image

Cranberry Cyst x16 bustine

L 1,540.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Cranberry cyst është një suplement ushqimor që përdoret për të forcuar dhe pastruar traktin urinar. Ai është në formë tretësire dhe mund të administrohet lehtësisht. Cranberry ka në përmbajtjen e tij:
  • Boronicën e kuqe e cila parandalon përhapjen e baktereve në traktin urinar dhe ndihmon në mirë funksionimin e veshkave.
  • Ekstraktet e Uva Ursinës dhe Vergës së Artë parandalojnë infeksionet e traktit urinar dhe mbrojnë trupin nga agjentët e jashtëm.
  • Çaj jeshil që ndihmon në eliminimin e lëngjeve të tepërta të trupit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cranberry Cyst x16 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?