Previous
Previous Product Image

Nutriben Crescimento Lactea 250g

L 750.00
Next

Avent Natural Glass 1+m 240ml

L 2,220.00
Next Product Image

Chicco x60 Cleansing Wipes

L 250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Chicco x60 Cleansing Wipes janë një zgjidhje e shkëlqyer për pastrimin e delikatë të lëkurës së fëmijëve. Me një formulë të pasur me ekstrakte natyrale dhe pa alkool, këto shirita pastrimi ofrojnë një pastrim të butë dhe të efektshëm. Janë ideale për përdorim në çdo moment të ditës, duke siguruar freski dhe kujdes të qëndrueshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Chicco x60 Cleansing Wipes janë të dizajnuara për të mbajtur lëkurën e fëmijëve të qetë dhe të pastruar pa irritime.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco x60 Cleansing Wipes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?