Previous
Previous Product Image

Valshedir Light x 28 capsules

L1,870.00
Next

Carniten x30 capsules

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.
Next Product Image

Somax x 30 caps

L2,350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor për një gjumë të rehatshëm me Melatoninë, Lule pasioni, Rrënjë të lules Valerianë dhe L-Tianinë. Ai ndihmon në cilësinë e gjumit dhe trajton pagjumësinë. Sjell relaksimin duke qetësuar aktivitetin nervor, redukton stresin si dhe rrit produktivitetin. Melatonina ju ndihmon të flini natyrshëm. L-Tianine nxit relaksimin dhe rrit përqëndrimin e vigjilencën. Rrënja e lules Valerianës dhe lulja e pasionit zvogëlon dhe parandalon pagjumësinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Somax x 30 caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?