Previous
Previous Product Image

Doppel Herz Magnesium + Calcium + D3 x 40 tab

L 1,200.00
Next

Albiolact x8 vial

Original price was: L 1,600.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

Buonavit gocce Baby 20ml

L 1,350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Buonavit Baby është një multivitaminë shtesë ushqimore në formë pikash për fëmijë dhe foshnje. Është thelbësor për rritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek fëmijët për shkak të vitaminës D. Buonavit ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar të fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buonavit gocce Baby 20ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?