Previous
Previous Product Image

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L 1,950.00
Next

Bonevital x 60 tab

L 3,750.00
Next Product Image

Better You D3000+K2 Spray Oral 12ml

L 1,880.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

BetterYou D3000+K2 Oral Spray është një suplement me forcë optimale të vitaminës D që jep 3000 IU së bashku me 75μg vitaminë K2 për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar, kocka të shëndetshme dhe koagulim të gjakut.

Çdo dozë jep 3000 IU (75μg) vitaminë D3 së bashku me 75μg vitaminë K2.
30 doza ditore
Një alternativë me shije të shkëlqyer, e përshtatshme për tabletat dhe kapsulat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Better You D3000+K2 Spray Oral 12ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?