Previous
Previous Product Image

Algidrin 100ml

L 548.00
Next

LactoFloren Cist x20 bustine

L 2,720.00
Next Product Image

Apotel 120mg/5ml 120ml

L 462.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Apotel është një shurup për foshnjat që nga dita e parë e lindjes dhe më pas. Përdoret për lehtësimin e dhimbjeve dhe uljen e temperaturës tek foshnjat dhe fëmijët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apotel 120mg/5ml 120ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?