Previous
Previous Product Image

Relaxil x 30 tablets

L1,850.00
Next

Vertigo x 30 tablets

L1,870.00
Next Product Image

Ansimel x 40 caps

L2,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement bimor për qetësimin e ankthit dhe rikthen humorin. Anisimel është një produkt tërësisht bimor me ekstrakte e bimës së Blirit, Pishës së bardhë dhe Bar Blete (Melissa oficinalis). Përbërësit kryejnë një veprim të ngjashëm me atë të ilaçeve sintetike duke vepruar në të njëjtat vende, pa sjellë të njëjtat efekte të padëshiruara si varësia, marramendja ose humbja e përqendrimit. Ka një veprim të shpejtë mbi ngarkesën mendore, emocioneve të forta, në rast gjendjeje të tensionuar dhe në momente stresi. Pa laktozë, pa gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ansimel x 40 caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?