Previous
Previous Product Image

Uri Royal x7 bustine

L 1,500.00
Next

Rhinostop Syrup 100ml

L 275.00
Next Product Image

Allerdep 150ml

L 1,575.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Allerdep është një suplement ushqimor i pasur me ekstrakte bimore. Hithra dhe nenexhiku janë të dobishme për të favorizuar funksionin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes. Glycyrrhiza glabra L. (Liquorice) ka efekte mikolitike dhe ndihmon në lirimin e sekrecioneve bronkiale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Allerdep 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?