Previous
Previous Product Image

Osteoaid x 30 caps Superfood

L3,500.00
Next

Osteocare Vitabiotics x 30 tab

L1,200.00
Next Product Image

Yanola OS x 30 tab

L2,850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Yanola OS është një suplement ushqimor i bazuar në vitamina dhe minerale që ndihmon në ruajtjen e kockave të forta tek gratë pas menopauzës. Ai përmban:
L-treonat i kalciumit, zink – ndihmojnë në mbajtjen e sistemit imunitar të fortë, parandalimin e osteoporozës
Seleni, Co Q10, rrënja e xhenxhefilit dhe lëvorja e pishës – zvogëlojnë simptomat e menopauzës (migrenë, ndezje të nxehta, humor dhe depresion)
Vitamina D3, K- ndihmon trupin të absorbojë mineralet, kalciumin dhe fosforin
Fosfori, Bakri, Bori dhe Mangani – Mbështet parametrat hormonalë tek gratë pas menopauzës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yanola OS x 30 tab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?