Previous
Previous Product Image

Relaxil x30 tablet

L 1,850.00
Next

Vertigo x30 tablet

L 1,870.00
Next Product Image

Vitergen x10 flaconi

L 1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement me karnitinë, taurinë, niacinë, pantotenat kalciumi, vitaminë C, vitaminë B1, vitaminë B2, vitaminë B6, vitaminë B12, kalium dhe magnez. Indikohet në të gjitha rastet e marrjes së reduktuar me dietë ose rritjes së nevojës për këto lëndë ushqyese. Xhenseni është i dobishëm si një tonik-adaptogjen në rast të lodhjes fizike dhe mendore. Vitaminat C, B6 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe reduktimin e lodhjes dhe lodhjes. Nikotinamidi, acidi pantotenik dhe vitamina B2 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitergen x10 flaconi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?