Previous
Previous Product Image

Ferrolip Baby 30ml

L 1,200.00
Next

Alanerv x20 capsule

L 2,600.00
Next Product Image

Terra Nova Vitamin D3+K2 x50 capsule

L 5,290.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

NJË KAPSULE VEGJETARIANE SIGURON TIPIKËSHT:

MAGNIFOOD COMPLEX 360mg
SIGURIMI:
Krunde orizi të stabilizuara 100 mg
Fara Kungulli [Cucurbita Pepo]-ORGANIKE 75 mg
Kërpudha Shiitake [Lentinula Edodes] – e freskët e tharë në ngrirje – ORGANIKE (me spektër të plotë: primordia, miceli, trupi frutdhënës dhe përbërës jashtëqelizor) 75 mg
Gjethja e lakërit [Brassica Oleracea Var Acephala] – e freskët e tharë në ngrirje – ORGANIKE 75 mg
Majdanoz [Petroselinum Crispum] – i freskët i tharë në ngrirje – ORGANIK 35 mg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Terra Nova Vitamin D3+K2 x50 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?