Previous
Previous Product Image

Lipolow Plus x20 tablet

L 2,000.00
Next

Synergy Omega 3 1000mg x60 softgel

L 1,560.00
Next Product Image

Superfoods Sdetox 300ml

L 1,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Superfoods Sdetox është një suplement ushqimor në formë të lëngshme, që vjen në një shishe prej 300ml. Ky produkt është i formuluar për të ndihmuar në detoksifikimin e organizmit, duke përmirësuar funksionin e mëlçisë dhe të veshkave, si dhe për të nxitur një sistem imunitar më të fortë.

Përbërësit kryesorë:

Ekstrakt i artiqokës (Cynara scolymus)
Ekstrakt i gjembaçit të qumështit (Silybum marianum)
Ekstrakt i radhiqes (Cichorium intybus)
Ekstrakt i xhenxhefilit (Zingiber officinale)
Ekstrakt i gjetheve të koprës (Foeniculum vulgare)
Ekstrakt i aloe verës (Aloe barbadensis)
Përdorimi:
Rekomandohet të merret 10 ml dy deri në tri herë në ditë, i holluar në një gotë ujë ose lëng tjetër. Mund të përdoret për periudha më të shkurtra ose më të gjata, varësisht nga nevojat individuale. Para përdorimit, është mirë të këshilloheni me një mjek ose farmacist, sidomos nëse keni ndonjë gjendje shëndetësore ekzistuese ose jeni duke marrë medikamente të tjera.

Përfitimet:

Ndihmon në detoksifikimin e organizmit dhe pastrimin e toksinave.
Përmirëson funksionin e mëlçisë dhe veshkave.
Mbështet tretjen dhe zvogëlon ndjenjën e fryrjes.
Ndihmon në përmirësimin e funksionit të sistemit imunitar.
Ndihmon në rritjen e energjisë dhe vitalitetit të përgjithshëm.
Paralajmërime:
Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna ose që ushqejnë me gji pa konsultimin paraprak me një mjek. Gjithashtu, duhet të shmanget nga personat me alergji ndaj ndonjërit prej përbërësve.

Superfoods Sdetox është një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë të përmirësojnë shëndetin e tyre të përgjithshëm dhe të mbështesin proceset natyrale të detoksifikimit të trupit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Superfoods Sdetox 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?