Previous
Previous Product Image

Contour Plus x50 fisha

L 2,500.00
Next

Dialevel x30 tablete

L 1,720.00
Next Product Image

Sinocare Blood Glucose Meter + 50 strips

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Sinocare Blood Glucose Meter + 50 strips ofron një zgjidhje të përshtatshme dhe të besueshme për monitorimin e niveleve të sheqerit në gjak. Përfshin një mjet të lehtë për përdorim dhe të përshtatshëm për përdorim në shtëpi ose në udhëtim. Përmban 50 letër sheqeri, duke e bërë të lehtë për monitorimin e rregullt dhe të saktë të niveleve të sheqerit në gjak.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sinocare Blood Glucose Meter + 50 strips”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?