Previous
Previous Product Image

Osteocare Vitabiotics x 30 tab

L1,200.00
Next

Doppel Herz Kollagen 3000 Liquid x 14 sticks

L2,000.00
Next Product Image

Promomag 200 x 20 stick pack

L1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

PromoGo® Tonic është një suplement dietik i bazuar në ekstrakte të thata të Guarana, Maca Andina dhe vitaminë B1, vitaminë B6 dhe vitaminë B12, ideale kur keni nevojë për energji, ton dhe përqendrim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Promomag 200 x 20 stick pack”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?