Previous
Previous Product Image

Vitabiotics Jointace Collagen x30 tablet

L 2,500.00
Next

Doppel Herz Lecithin x40 capsule

L 1,200.00
Next Product Image

Arthryl 1500mg x20 bustine

Original price was: L 1,181.00.Current price is: L 1,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Arthryl është suplement ushqimor që përdoret për trajtimin simptomatik të osteoartrozës së lehtë deri të moderuar. Glukozamina është një përbërës natyral ndërtues i kyçeve. Përdoret për të ruajtur shëndetin, funksionin dhe fleksibilitetin e kyçeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arthryl 1500mg x20 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?