Previous
Previous Product Image

Curasept Collutorio 0.12% 200ml

L1,160.00
Next

Curasept Periodontal gel 0.5%

L1,050.00
Next Product Image

Dentyne Fire Cinnamon x 12

L150.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Dentyne Fire Cinnamon është një lloj gome për shpëlarjen e gojës me shije kanellë, e dizajnuar për të ofruar një ndjesi të nxehtë dhe të pikantë në gojë. Kjo gomë është e paketuar individualisht në pako me 12 copë, e cila e bën të përshtatshme për të mbajtur me veten për një freski të menjëhershme kur jeni në levizje.

Gomat për shpëlarjen e gojës si Dentyne Fire janë të përshtatshme për të pastruar dhe rritur freskinë në gojë, veçanërisht pas ushqimit kur nuk keni mundësi për të lavuar dhëmbët. Ato gjithashtu mund të ndihmojnë në zvogëlimin e ndjenjës së erërave të këqija në gojë dhe të ofrojnë një alternativë të shëndetshme për ëmbëlsirat e rënda.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dentyne Fire Cinnamon x 12”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?