Previous
Previous Product Image

Curaprox Be You Whitening Toothpaste 60ml

L1,440.00
Next

Atomy pastë dhëmbësh 50g

L1,100.00
Next Product Image

Orbit Spearmint x 10

L60.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Orbit Spearmint është një lloj goma për shpëlarjen e gojës, e aromatizuar me shije spearminti për një ndjesi freskuese dhe të këndshme në gojë. Kjo gomë është e paketuar individualisht në pako me 10 copë, e cila e bën të përshtatshme për të mbajtur me veten për një freski të menjëhershme kur jeni në levizje.

Gomat për shpëlarjen e gojës si Orbit janë të përshtatshme për të pastruar dhe rritur freskinë në gojë, veçanërisht pas ushqimit kur nuk keni mundësi për të lavuar dhëmbët. Ato janë gjithashtu të shijshme dhe mund të ndihmojnë në zvogëlimin e ndjenjës së erërave të këqija në gojë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Orbit Spearmint x 10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping