Previous
Previous Product Image

Youth Lab Lip Plump 10ml

L990.00
Next

Neutrogena Lip Care

L300.00
Next Product Image

Couvrance Lip Balm Nude

L2,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Couvrance Lip Balm Nude është një balsam për të mbajtur lëkurën e buzëve të butë dhe të hidratuar, duke i dhënë atyre një pamje të shëndetshme dhe tërheqëse. Formuluar me një bazë të butë dhe të lehtë, ky balsam është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për të ruajtur hidratimin e buzëve.

Ky balsam përmban përbërës që ndihmojnë në mbajtjen e hidratimit të lëkurës së buzëve, duke i bërë ato të ndjehen më tërheqës dhe më të shëndetshme. Formulimi i butë dhe i lehtë e bën atë një zgjedhje të mirë për përdorim në çdo kohë të ditës dhe në çdo stinë.

Couvrance Lip Balm Nude vjen në një tub të përshtatshëm për transportim dhe përdorim të lehtë. Për të arritur rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i këtij balsami në mënyrë të rregullt, duke aplikuar atë në buzët e thata dhe të dëmtuara për të siguruar një hidratim të qëndrueshëm dhe një pamje tërheqëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Couvrance Lip Balm Nude”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping