Previous
Previous Product Image

Lierac Masque Confort 50ml

L3,410.00
Next

Vichy Dermablend SPF 35 30ml

L3,700.00
Next Product Image

Lierac Teint Perfect Skin 30ml

L3,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Fondatinë shkëlqyese perfeksionuese me SPF 20 dhe tonalitet bezhë të artë. Të aplikohet në lëkurë të pastër dhe të hidratuar nëpërmjet gishtave, furçës ose sfungjerit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Teint Perfect Skin 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping