Previous
Previous Product Image

Gral Medical Elbow Support

L 800.00
Next

Gral Medical Orthopaedics

L 1,000.00
Next Product Image

Parasoftin x2 socks

L 910.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Parasoftin peeling janë një zgjidhje inovative për kujdesin e lëkurës si edhe të shputave të këmbës, në formë çorape. Varësisht nga shkalla e dëmtimit të lëkurës së thembrave të këmbëve, përbërësit depërtojnë dhe zbusin shtresën e ashpërsuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parasoftin x2 socks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?