Previous
Previous Product Image

Castor Oil 50ml

Original price was: L475.00.Current price is: L400.00.

Sweet Almond Oil 30ml

Original price was: L300.00.Current price is: L200.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Vaj bajame multiplus, i jep lëkurës një pamje të butë dhe të lëmuar. Hidheni disa pika në lëkurë dhe aplikojeni në formë masazhi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sweet Almond Oil 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping