Previous
Previous Product Image

Nutriben 2 800gr

L2,800.00
Next

Nutriben A.R. 800g

L3,650.00
Next Product Image

Nutriben Camomille Confort 150g

L1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Caj për bebe nga dita e parë, për konfort gastrointestinal. Pa sheqer të shtuar. Pa ngjyrues. Pa konservantë. Pa aroma artificiale. Pa gluten. Pa qumësht. Përbërja e tij është veçanërisht e dizenjuar për latantë dhe fëmijë, por mund të shijohet nga e gjithë familja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben Camomille Confort 150g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping