Previous
Previous Product Image

Lierac Cica-Filler 40ml

L6,030.00
Next

Vichy Ideal Soleil 50+ 50ml

Original price was: L3,700.00.Current price is: L3,500.00.
Next Product Image

Nuxe Eclat Anti Aging 50ml

Original price was: L6,900.00.Current price is: L6,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përkujdesje anti-moshë, rikarikues me rini dhe dritë me lule pasioni dhe Acid Hyaluronik. Teknologjia ekskluzive e kësaj përkujdesjeje me 10 patenta, vepron në zemër të qelizave të lëkurës. Për të gjithë tipet e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuxe Eclat Anti Aging 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?