Previous
Previous Product Image

Trisol Banana x20 bustine

L 1,000.00
Next

Yovita Plus x7 flaconcini

L 1,405.00
Next Product Image

Oki task x10 bustine

L 590.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Okitask përmban ketoprofen, përdoret për trajtimin dhe lehtësimin e dhimbjes, dhimbjes së kokës, dhimbjes menstruale dhe dhimbjeve të muskujve. Bustina mund të tretet direkt në gojë dhe jep efekt brenda disa minutave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oki task x10 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?