Previous
Previous Product Image

Flogermin x 10 flaconi

L1,575.00
Next

Rehydrosol x 16 tableta eff

Original price was: L700.00.Current price is: L600.00.
Next Product Image

Lamec x 10 flaconi

L1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Lamec është një suplement ushqimor i formuluar me fermente laktike dhe vitamin C. Fermentet laktike ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të florës së zorrëve. Vitamina C ka veti anti-oksidantë dhe ndihmon në rritjen dhe përforcimin e imunitetit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lamec x 10 flaconi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping