Previous
Previous Product Image

Daygin Intimo 150ml

L 1,550.00
Next

Vaginal Douche & Tablets

L 2,500.00
Next Product Image

Pregnancy Forte x30+30 capsule

L 3,350.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Pregnancy Forte është një suplement ushqimor i përbërë nga vitamina, minerale dhe acide yndyrore të përdorura tek gratë gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Forte për shtatzëninë përmban:
Vitamina D dhe Kalciumi, të përdorura në rritjen e kockave dhe dhëmbëve
Acidet yndyrore, të përdorura për të mbështetur zhvillimin e trurit, syve dhe sistemit nervor të foshnjës.
Acidi folik dhe vitamina C janë të nevojshme për rritjen, zhvillimin dhe riparimin e të gjitha indeve të trupit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregnancy Forte x30+30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?