Previous
Previous Product Image

Florila 15ml

L 2,000.00
Next

Physiodose

Original price was: L 830.00.Current price is: L 500.00.
Next Product Image

Pampers Splasher Swim x10 pcs

L 800.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Pampers Splasher Swim janë pelena të dizajnuara posaçërisht për kohën e larjes në ujë, duke ofruar mbrojtje dhe rehati maksimale për fëmijët tuaj. Ato janë të përshtatshme për përdorim në pishinë ose plazh, duke siguruar që fëmija juaj të qëndrojë i thatë dhe i rehatshëm gjatë gjithë kohës. Këto pelena janë krijuar me materiale që nuk zmadhohen dhe nuk bëhen të rënda kur janë të lagura, duke u dhënë fëmijëve lirinë për të luajtur dhe notuar pa pengesa. Paketa përfshin 10 pelena që janë të lehta për t’u veshur dhe hequr, duke bërë më të lehtë kujdesin për fëmijën tuaj gjatë aktiviteteve ujore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pampers Splasher Swim x10 pcs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?