Previous
Previous Product Image

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00
Next

Ironorm x25 capsule

L 1,070.00
Next Product Image

Nutrigen GrowOmega 200ml

L 1,590.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor me përmbajtje të Vajit të Peshkut në DHA dhe EPA, L- argininës, Zinkut, Vitaminës A, Vitaminës D dhe Vitaminës K. Ndihmon në ruajtjen e sistemit nervor, shikimit, kockave, dhëmbëve dhe funksioneve të muskujve. Ka një shije të pëlqyeshme për fëmijët dhe nuk ndjehet shija e vajit të peshkut. Nuk përmban sheqer, konservantë, ngjyrues, dhe aromatizues artificial. Hipoalergjik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutrigen GrowOmega 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?