Previous
Previous Product Image

PrenataS x30 veg capsule

L 3,120.00
Next

O.B. procomfort x16 tampon

L 400.00
Next Product Image

Marvinia 250ml

L 1,947.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Marvinia detergjent është zhvilluar për një higjenë personale korrekte. Formula speciale, e bazuar në ekstrakte bimore dhe fara grejpfruit, e bejnë një produkt unik dhe te pazevendësueshëm për higjenën dhe qetësimin e irritimeve.

Ruan ekosistemin vaginal duke e bërë atë më të fortë kundër sulmeve të jashtme, kontrollon përhapjen e agjentëve patogjenë dhe veprimi i saj balancues në florën bakteriale indikohet për higjienën e përditshme të të gjithë familjes. pH fiziologjik. Jep një ndjesi mirëqenieje dhe freskie që zgjat.

  • Pa paraben, pa vazelinë, pa SLS

Përmban: Ekstrakt Calendula 3%, Mullage 3%, Propolis 3%, Kamomil 1%, Myshk Islandez 1%, fara Grejpfruit 0,5%

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni normalisht si larës të jashtëm intim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marvinia 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?