Previous
Previous Product Image

Iron Direct x20 bustine

L 975.00
Next

Natural Factors Sunvitamin D3 1000 IU x500 drops bottle

L 2,000.00
Next Product Image

Martians Vitamin & Minerals x50 gummies

Original price was: L 1,700.00.Current price is: L 1,500.00.

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore në formë haribo për fëmijë duke filluar nga 3 vjeç me shije të pëlqyeshme qershie dhe luleshtrydheje, me përmbajtje të Vitaminave C, Zink, D3, E, B kompleks dhe Ekstrakte të bimës Echinacea. Ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar, reduktimin e lodhjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Martians Vitamin & Minerals x50 gummies”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?