Previous
Previous Product Image

Kidal 400IU 30ml

L 1,480.00
Next

Solgar Koji Iron x30 capsule

Original price was: L 2,710.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Kalcio Pocket Liposomiale x20 stick

L 2,500.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Botanical Mix® Kalcio Pocket është një suplement ushqimor i bazuar në Kalcium, më konkretisht Kalcium liposomal, i cili përfaqëson një formë bio-disponueshme të këtij minerali të rëndësishëm. Kalciumi është i dobishëm për mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme dhe vitamina D kontribuon në përthithjen e këtij minerali. Së fundmi, Horsetail kontribuon në trofizmin fiziologjik të indit lidhës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kalcio Pocket Liposomiale x20 stick”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?