Previous
Previous Product Image

Obinox 200ml

L 1,331.00
Next

Doppel Herz Omega 3 250ml

L 2,400.00
Next Product Image

Health Aid Haemovit Plus x30 capsule

L 2,275.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Haemovit Plus është një suplement ushqimor i pasur me Hekur, Zink, Vitaminë C, B6, B12, Acid Folik që ndihmon në formimin e qelizave të shëndetshme të gjakut dhe forcimin e sistemit imunitar. Suplementi është i dobishëm për njerëzit që vuajnë nga mungesa e hekurit pra anemia, gratë që kanë menstruacione të rënda, ata që ndjekin një dietë vegjetariane. Gratë shtatzëna mund të përdorin suplementin vetëm pas konsultimit me mjekun.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Health Aid Haemovit Plus x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?