Previous
Previous Product Image

PMAG x 20 bustina

L2,280.00
Next

Taxofit Vitamine D3 2500 IE x 50 mini tablets

L1,620.00
Next Product Image

Fortex Vit C Zinc Direct x 30 sacchets

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fortex është një suplement ushqimor që përmban vitaminë C 500, zink, vitaminë D3 si pluhur i tretshëm për administrim direkt oral. Përdoret për të forcuar sistemin imunitar, për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ dhe për të lehtësuar stresin mendor dhe fizik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fortex Vit C Zinc Direct x 30 sacchets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?