Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Aminogam Gel 15ml

L 1,250.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Xhel ndihmës në proceset e rigjenerimit të mukozës së gojës. I përshtatshëm për tu përdorur si ndihmës në proceset rigjeneruese të mukozës orale pas ndërhyrjeve kirurgjikale apo dëmtimeve të ndryshme. Formula e tij me aminoacide dhe acid Hialorunik përshpejton procesin e shërimit të plagëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aminogam Gel 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?