Previous
Previous Product Image

Curasept ADS 720 0.2% 75ml

L 850.00
Next

Biomelinn x15 tablet

L 1,750.00
Next Product Image

Curasept Biosmalto 75ml

L 800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

CURASEPT BIOSMALTO DENT PROT CARIE 75ML

Pastë mbrojtëse kundër kariesit për të rritur.

Përmbajtja:

  • Fluor-hidroksiapatiti
  • Kompleksi BIO-ACTIVE
  • Fluor 1450 ppm

Indikohet:
– Për të parandaluar formimin e pllakës bakteriale.
– Për rimineralizimin e smaltit dhe dentinave.
– Për personat që kanë aparate ortodontike.

Mënyra e përdorimit:
Këshillohet përdorimi 2 herë në ditë si pastë e zakonshme. Mund të mos shpëlahet me ujë pas larjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Biosmalto 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?