Previous
Previous Product Image

Chicco Compact (0-6m) (6+) x2

L 600.00
Next

Avent Biberon Natyral 260ml

L 1,470.00
Next Product Image

Avent Natural Glass 0+m 120ml

L 1,930.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Biberoni Avent Natural Glass është dizajnuar për foshnjat nga 0+ muaj dhe ka një kapacitet prej 120ml. Është bërë nga qelqi premium borosilikat që është rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve termike. Biberoni ka një formë ergonomike për mbajtje të rehatshme dhe një valvul anti-kolik për të reduktuar shqetësimin e foshnjës. Gjiri i gjerë në formën e gjirit promovon kapjen natyrale, duke e bërë më të lehtë kombinimin e ushqyerjes me gji dhe me biberon. Është pa BPA dhe kimikate të tjera të dëmshme, duke siguruar një përvojë të sigurt ushqyerjeje për foshnjën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent Natural Glass 0+m 120ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?