Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Alkool Etilik 70% spray 1L

L 500.00

Hurry! only 10 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Alkooli etilik i çnatyruar 70 % është një tretësirë antiseptike dhe dezinfektuese për përdorim të jashtëm. Përmban përqendrim të lartë të alkoolit duke e bërë këtë tretësirë një dezinfektant me efikasitet të lartë. Përdoret për dezinfektimin e sipërfaqeve dhe objekteve të tjera duke vrarë bakteret dhe viruset.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alkool Etilik 70% spray 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?