Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Alkool Etilik 90% 1L

L 500.00

Hurry! only 10 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Alkool etilik i çnatyruar 90% vol. është antiseptik dhe dezinfektant i përshtatshëm për përdorim të jashtëm, me spektër të gjerë veprimi. Ka spektër të gjerë veprimi kundër: baktereve, përfshirë mycobakteret (baktericid), viruseve (disa lloje), majave/kërpudhave. Ai gjithashtu përdoret si tretës në sintezën e kimikateve të tjera organike. Në parandalimin e infeksioneve në plagë të vogla. Për dezinfektim përpara dhe pas injeksioneve. Për dezinfektim të objekteve të ndryshme në spitale, shtëpi etj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alkool Etilik 90% 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?