Previous
Previous Product Image

Nutriva Sereval 50ml

L 2,560.00
Next

Eagle ImmuVid 12ml

L 2,950.00
Next Product Image

Rinopiol 15ml

L 610.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Rinopiol është një spray për pastrimin dhe hidratimin e hundëve të fëmijëve dhe të rriturve. Përdoret për higjienën e përditshme të hundës dhe trajtimin e simptomave të patologjive të hundës, veshit dhe rrugëve të frymëmarrjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rinopiol 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?