Previous
Previous Product Image

Clinic Immuno+

L2,500.00
Next

Power Health Vitamine E 400IU x 30 capsule

L1,200.00
Next Product Image

Complete x30 tablette

L500.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor i pasur me multivitamina dhe minerale.Për të rriturit merret një tabletë në ditë. Të pihet me ujë. Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. Vitaminat e grupi B, D3 dhe hekur, shërbejnë për energji dhe vitalitet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Complete x30 tablette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping