Previous
Previous Product Image

Nuxe Or Dry Oil 100ml

L4,950.00
Next

Nuxe Eclat Anti Aging 50ml

Original price was: L6,900.00.Current price is: L6,500.00.
Next Product Image

Nuxe Gold Dry Oil 50ml

Original price was: L3,600.00.Current price is: L3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Vaj i thatë shumë-përdorimësh për fytyrë, trup dhe flokë. Në një gjest të vetëm, lëkura është e ushqyer, e lëmuar, e mëndafshtë dhe rrezatuese. Flokët rrezatojnë reflekse të arta. Tundeni mirë përpara përdorimit. Pa vajra minerale, pa silikon.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuxe Gold Dry Oil 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?