Previous
Previous Product Image

Kyrflor x 15 capsules

L1,500.00
Next

Doppel herz Haar Intensiv x 30 capsules

L1,400.00
Next Product Image

Bioscalin Nova Genina x 30 tablete

Original price was: L3,120.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Suplement ushqimor, i cili përmban Aminoacide, Vitamina dhe Minerale, specifike kundër rënies së flokëve dhe ushqimin e tyre. Këshillohet të përdoret një tabletë në ditë, për një përiudhë tre-mujore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Nova Genina x 30 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping