Previous
Previous Product Image

Nutrigen Omega 200ml

L 1,890.00
Next

Broncodek Bio Bambini 200ml

L 1,350.00
Next Product Image

Ironorm x25 capsule

L 1,070.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ironorm është një suplement me Hekur, Vitaminë C dhe Vitamina nga kompleksi i Vitaminave B, i cili përdororet tek njerëz me nivele të ulta të këtyre elementëve dhe si suplement dietik gjatë shtatzanisë. Hekuri dhe acidi folik kontribuojnë në sintezën e rruazave të kuqe të gjakut. Hekuri ndihmon në formimin e hemoglobinës që transporton oksigjenin në gjak dhe Vitamina C rrit përthithjen e Hekurit. Vitamina B1, B2 dhe Niacina kontribuojnë në reduktimin e lodhjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ironorm x25 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?