Previous
Previous Product Image

Dolohot x 12 sacchets

L567.00
Next

Isomar x 20 flacconcini

L1,050.00
Next Product Image

Ibudol 400 mg x 20 liquid sacchets

L661.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Ibuprofeni, përbërësi aktiv i këtij ilaçi, vepron duke reduktuar dhimbjen dhe temperaturën. Ky ilaç përdoret tek të rriturit dhe adoleshentët nga mosha 12 vjeç (peshë e barabartë ose më e madhe se 40 kg), për lehtësimin simptomatik të dhimbjeve të lehta ose të moderuara të rastësishme, të tilla si dhimbje koke, dhimbje dentare, dhimbje menstruale, dhimbje muskulore (kontraksione). ose dhimbje shpine (lumbago) si dhe kushte me temperaturë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ibudol 400 mg x 20 liquid sacchets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?