Previous
Previous Product Image

Vitamine D3 2000 IU Synergy x 30 tablete

L1,400.00
Next

Vitamine C 1000mg Natural Factors x 90 tablete

L2,000.00
Next Product Image

Ascodep vitamine C + Zinc x 20 bustine

L1,200.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vitamina C kontribuon: Në funksionimin normal të sistemit imunitar, në reduktimin e lodhjes, në funksionimin e mirë të kockave dhe kërceve, në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Zinku kontribuon: Në ruajtjen e shikimit, në mirëqënien e flokëve, thonjve dhe lëkurës, gjithashtu merr pjesë në proçesin e ndarjes së qelizave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ascodep vitamine C + Zinc x 20 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping