Previous
Previous Product Image

Tylol Hot D x 12 packets

L535.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L500.00
Next Product Image

Kloroben Spray 30 ml

L567.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Përmban Klorheksidinë dhe Benzidaminë me veti antiseptike dhe antiinflamatore. Përdoret në inflamacionet e gojës dhe fytit; në gingivite me dhimbje; pas ndërhyrjeve kirurgjikale në hapësiren e gojës etj.
Përdoret nga 2 spray në të dyja anët e fytit cdo 3-4 orë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kloroben Spray 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?