Previous
Previous Product Image

Pampers sensitive x 52 Water Wipes

L250.00

Trudi water wipes

L385.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Trudi water wipes janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për pastrimin e ndjeshëm dhe të butë të lëkurës së fëmijëve. Këto peceta fshirëse, janë të përshtatshme për përdorim në lëkurën e ndjeshme të fëmijëve të sapolindur si edhe për fëmijë më të mëdhenj.

Formuluar me një formulë të veçantë të pastrimit që përmban ujë të pastër dhe një përqendrim të ulët të ingredientëve të tjera të buta, këto fashila uji janë të sigurta për përdorim të përditshëm. Përbërja e tyre është e pasuruar me elementë të qëndrueshëm që ndihmojnë në mbrojtjen dhe pastrimin e lëkurës, pa shkaktuar irritime apo alergji.

Paketimi i këtyre fashilave është në formë të paketave të 72 fashila, duke e bërë atë të përshtatshme për përdorim në shtëpi, udhëtime, apo kudo që nevojitet një pastrim i shpejtë dhe i butë. Trudi ëater ëipes janë zgjedhja e duhur për prindërit që kërkojnë një zgjidhje të sigurt dhe të efektshme për pastrimin e lëkurës së fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi water wipes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping